Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Konu açma engeleri / Gelecekteki planlarımız / Bilgilendirme

+26
sedorf_33
izmirkontu1
solomon52
strayker111
janbo
tolga1248
kabalakkf
halil01
adross
suram719
mrt366
xyumuk11x
HanqeR
türkmalı
abaza61
rasputin57
ßyScaLe
MuckSs
ßyjuba164
dadasa
ahmetgokkaya
tortuca21
koti42
cemocem12
ufuk5461
Admin
30 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Başarı : 1482582
Rep Gücü : 7771

Konu açma engeleri / Gelecekteki planlarımız / Bilgilendirme - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Konu açma engeleri / Gelecekteki planlarımız / Bilgilendirme   Konu açma engeleri / Gelecekteki planlarımız / Bilgilendirme - Sayfa 2 I_icon_minitime13/10/2010, 14:19

Konunun ilk mesajı :

Sitemiz Türkiye'de pvp server tanıtım forumlarında bir numara. Bunu ilk olmamıza ve önceden kurduğumuz deneyimli kadromuza borçluyuz.

Konu açma engeli.

Bu sitede 2 tane admin var. Şafak konu açma engelini açalım diyor ben ise açtırmıyorum.
Sebebine gelince anlamak ve ya anlatmak zor değil. Forumumuz çok iyi bir yerde ve iyi bir şekilde ilermeye devam ediyor.
Bir başka forumun reklam konusu açılıyor adamlar flood ve spam ile reklam yapıyor. Ve foruma baktıgınız zaman üye toplamış aktif üye sayısını arttırmış.

Şimdi kime kızmalıyız.

Reklam konusuna girip isminden forum olduğu anlaşıldığı halde anında siteye tıklayıp oraya üye olan üyemizemi kızalım;
Yoksa bu reklamları önlemeyen moderatörleremi?

Tabiki size. Türkiye'nin en iyi pvp forumu diyoruz. Biz demesek bile üye, konu ve mesaj sayımıza baktıgınız zaman siz kendiniz bunu anlarsınız.
Buradaki olan tüm konular alıntı yapılarak o dandik forumlara ekleniyor. Hala ne diye üye olursunuz?

Gelecekteki Planlarımız

Yeni Bir forum

Sistemimizi vbulletin'e taşıyoruz. Vbulletin sistemlerinin kalitesini hepiniz bizden daha iyi biliyorsunuz.
2. el 3.8.4 sürümlü lisans satın alıyoruz. Anlaşmayı yaptık sadece ayın 15 inde parayı yatırması kaldı. Daha sonra metin2pvpserverler.com adlı alan adımız altında harika bir vbulletin açıyoruz.
Forumu hemen taşımayacak en az 3 aylık bir süremiz var. Kimsenin yabancılık çekmesini istemeyiz.
metin2pvpserverler.net / org a blog ve resim upload vardı ama 15 inden sonra bu servisleri kaldırmayı düşünüyorum.
Birde bu yeni forumda kelime sansürlerinin işe yaradıgını daha önce kurdugumuz smf forumda görmüşsünüzdür. Burada pek işe yaramıyor. Yeni forumda reklamı bu şekilde önleyeceğiz. Reklam yapanlara duyrulur.

2 Tane Private Server

Metin2 bölümünü tamamen taşıdıktan sonra bu site de knight a ait olacak. Metin2 pvp serverimiz için köşeye ayırdığımız para şuan mevcut sadece birilerine güvenmek istiyoruz. Örneğin bir firma. Arkadaşım bazı firmalarla yüz göz oldu. Serveri hacklendi. Bu beni caydırıyor açıkcası.

Burası knight oldugu zaman knight servere biraz daha ağırlık vereceğiz. Şuan şafağın öncü oldugu bir ko serverimiz var zaten.

Serverim Yeni.. Daha Önce Tanıtılmadı Diyorsanız

Bunun için tanıtımınızı adminlere mail olarak atın ya da başka forumlara açtıgınız tanıtım konusunun linkini adminlere mail atın bizde taşıyalım.

Bize hak verdiğinizi düşünüyorum.

Eren
http://www.pvpserverler.org

YazarMesaj
strayker111
7.Seviye Üye
7.Seviye Üye
strayker111

Başarı : 666052
Rep Gücü : 40

MesajKonu: Geri: Konu açma engeleri / Gelecekteki planlarımız / Bilgilendirme   Konu açma engeleri / Gelecekteki planlarımız / Bilgilendirme - Sayfa 2 I_icon_minitime27/10/2010, 11:29

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Al kardeşim Banned yap şuna...
https://www.facebook.com/1907.enes.ekinci
strayker111
7.Seviye Üye
7.Seviye Üye
strayker111

Başarı : 666052
Rep Gücü : 40

MesajKonu: Geri: Konu açma engeleri / Gelecekteki planlarımız / Bilgilendirme   Konu açma engeleri / Gelecekteki planlarımız / Bilgilendirme - Sayfa 2 I_icon_minitime27/10/2010, 11:34

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

işte bir pardon ama gereksiz bir slk arkadaşımız daha Smile size kalmış bunu engellemek..
https://www.facebook.com/1907.enes.ekinci
solomon52
3.Seviye Üye
3.Seviye Üye
solomon52

Başarı : 63020
Rep Gücü : 20

MesajKonu: Geri: Konu açma engeleri / Gelecekteki planlarımız / Bilgilendirme   Konu açma engeleri / Gelecekteki planlarımız / Bilgilendirme - Sayfa 2 I_icon_minitime28/10/2010, 15:16

Admin demiş ki:
Sitemiz Türkiye'de pvp server tanıtım forumlarında bir numara. Bunu ilk olmamıza ve önceden kurduğumuz deneyimli kadromuza borçluyuz.

Konu açma engeli.

Bu sitede 2 tane admin var. Şafak konu açma engelini açalım diyor ben ise açtırmıyorum.
Sebebine gelince anlamak ve ya anlatmak zor değil. Forumumuz çok iyi bir yerde ve iyi bir şekilde ilermeye devam ediyor.
Bir başka forumun reklam konusu açılıyor adamlar flood ve spam ile reklam yapıyor. Ve foruma baktıgınız zaman üye toplamış aktif üye sayısını arttırmış.

Şimdi kime kızmalıyız.

Reklam konusuna girip isminden forum olduğu anlaşıldığı halde anında siteye tıklayıp oraya üye olan üyemizemi kızalım;
Yoksa bu reklamları önlemeyen moderatörleremi?

Tabiki size. Türkiye'nin en iyi pvp forumu diyoruz. Biz demesek bile üye, konu ve mesaj sayımıza baktıgınız zaman siz kendiniz bunu anlarsınız.
Buradaki olan tüm konular alıntı yapılarak o dandik forumlara ekleniyor. Hala ne diye üye olursunuz?

Gelecekteki Planlarımız

Yeni Bir forum

Sistemimizi vbulletin'e taşıyoruz. Vbulletin sistemlerinin kalitesini hepiniz bizden daha iyi biliyorsunuz.
2. el 3.8.4 sürümlü lisans satın alıyoruz. Anlaşmayı yaptık sadece ayın 15 inde parayı yatırması kaldı. Daha sonra metin2pvpserverler.com adlı alan adımız altında harika bir vbulletin açıyoruz.
Forumu hemen taşımayacak en az 3 aylık bir süremiz var. Kimsenin yabancılık çekmesini istemeyiz.
metin2pvpserverler.net / org a blog ve resim upload vardı ama 15 inden sonra bu servisleri kaldırmayı düşünüyorum.
Birde bu yeni forumda kelime sansürlerinin işe yaradıgını daha önce kurdugumuz smf forumda görmüşsünüzdür. Burada pek işe yaramıyor. Yeni forumda reklamı bu şekilde önleyeceğiz. Reklam yapanlara duyrulur.

2 Tane Private Server

Metin2 bölümünü tamamen taşıdıktan sonra bu site de knight a ait olacak. Metin2 pvp serverimiz için köşeye ayırdığımız para şuan mevcut sadece birilerine güvenmek istiyoruz. Örneğin bir firma. Arkadaşım bazı firmalarla yüz göz oldu. Serveri hacklendi. Bu beni caydırıyor açıkcası.

Burası knight oldugu zaman knight servere biraz daha ağırlık vereceğiz. Şuan şafağın öncü oldugu bir ko serverimiz var zaten.

Serverim Yeni.. Daha Önce Tanıtılmadı Diyorsanız

Bunun için tanıtımınızı adminlere mail olarak atın ya da başka forumlara açtıgınız tanıtım konusunun linkini adminlere mail atın bizde taşıyalım.

Bize hak verdiğinizi düşünüyorum.

Eren
izmirkontu1
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
izmirkontu1

Başarı : 21000
Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: Konu açma engeleri / Gelecekteki planlarımız / Bilgilendirme   Konu açma engeleri / Gelecekteki planlarımız / Bilgilendirme - Sayfa 2 I_icon_minitime28/10/2010, 15:20

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] GMLER 7/24 OYUNDA P NPC Sİ VAR... SÜPER MT2 HERGÜN BOSS METİN VE LASTİK EVENTİ VAR.... AZO EJDERHA DAHİL
izmirkontu1
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
izmirkontu1

Başarı : 21000

MesajKonu: Geri: Konu açma engeleri / Gelecekteki planlarımız / Bilgilendirme   Konu açma engeleri / Gelecekteki planlarımız / Bilgilendirme - Sayfa 2 I_icon_minitime28/10/2010, 15:21

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] GMLER 7/24 OYUNDA P NPC Sİ VAR... SÜPER MT2 HERGÜN BOSS METİN VE LASTİK EVENTİ VAR.... AZO EJDERHA DAHİL
sedorf_33
4.Seviye Üye
4.Seviye Üye
sedorf_33

Başarı : 172008

MesajKonu: Geri: Konu açma engeleri / Gelecekteki planlarımız / Bilgilendirme   Konu açma engeleri / Gelecekteki planlarımız / Bilgilendirme - Sayfa 2 I_icon_minitime28/10/2010, 20:51

Admin'LeRimiz Haklı Bazı Kendini Bilmeyen Dengesizler Küfürlü Veya asdasdqwe karalama seklinde konu acıyorlar iyi yaptıklarını zannediyorlar SaDece Basarılı kişilere yani ilgili kişilere verilmesini taleb ederim ...
http://www.pvpserverler.org
angelkiss
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
angelkiss

Başarı : 7000

MesajKonu: Geri: Konu açma engeleri / Gelecekteki planlarımız / Bilgilendirme   Konu açma engeleri / Gelecekteki planlarımız / Bilgilendirme - Sayfa 2 I_icon_minitime30/10/2010, 19:22

Süper Pvp Felan Bu Svler Zor Ama Oynadıgında Tadı Cıkıyor Celigin Oldumu Svde Kralsin Muho Hortlak Zehir Cakram Gibi İtemler Zor Bulunur Ugrasin Süper Bir Gücte Olursun Kolay Olmasi Can Sıkar Zor Olmasi Daha İyidir Sıkılmazsın Neyse Linklere Geçiyorum [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bu İndirme Buda Dowlond Linki [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Serverimiz Vps Dir Bekleriz
Luxelix
5.Seviye Üye
5.Seviye Üye
Luxelix

Başarı : 126010
Rep Gücü : 10

MesajKonu: Geri: Konu açma engeleri / Gelecekteki planlarımız / Bilgilendirme   Konu açma engeleri / Gelecekteki planlarımız / Bilgilendirme - Sayfa 2 I_icon_minitime31/10/2010, 12:37

bizim konu acmamız neden engellenıyor. bizimle alaksı olmayan seyler bunlar tamam sizde sitenizin daha iyi bir yere qelmesi icin cabalıyorsunuz fakat bizimde haklarımız var diimi ?
http://mo-mt2.tr.gg./
nimetperi
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
nimetperi

Başarı : 66000

MesajKonu: Geri: Konu açma engeleri / Gelecekteki planlarımız / Bilgilendirme   Konu açma engeleri / Gelecekteki planlarımız / Bilgilendirme - Sayfa 2 I_icon_minitime31/10/2010, 14:48

ya ben öle luzumsuz konular koymam benim engeli acında cok sw paylascam
tolgahan22
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
tolgahan22

Başarı : 5000

MesajKonu: Geri: Konu açma engeleri / Gelecekteki planlarımız / Bilgilendirme   Konu açma engeleri / Gelecekteki planlarımız / Bilgilendirme - Sayfa 2 I_icon_minitime31/10/2010, 15:17

GEL CAUNTER ZOMBI SERWER KENDIM ADMINIM HERKEZI BEKLERIZ ---IP AŞAĞIDA--
85.183.28.42

Konu açma engeleri / Gelecekteki planlarımız / Bilgilendirme
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Gelecekteki Yenilikler