Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

hamachili kraliyetler sandıklı ws serveri ariyanlara

2 posters
YazarMesaj
samiburak
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
samiburak

Başarı : 17000
Rep Gücü : 0

hamachili kraliyetler sandıklı ws serveri ariyanlara  Empty
MesajKonu: hamachili kraliyetler sandıklı ws serveri ariyanlara    hamachili kraliyetler sandıklı ws serveri ariyanlara  I_icon_minitime29/10/2010, 18:23

ws serweri arayanlar için : evet arkadaşlar uzun zamandır arıyorum ws lik güzel bir server bluyorum ya biri hackliyo ya server kapanıyor işte boyle boyle hep iş yatıyor bitane buldum suan oynuyorum belki oyunlarda beni göreniniz olmuştur Soloman ben işte suan oynadıqım pvpyi tanıtıcam size :

swnin özelliklerini vermeye gerek yok aslında ben çok beğendim 94 lwl den baslıyo ve 100m para npclerde kraliyetler ver tüm sandıklarla var beleş şahsen gmde perfect istedim direk npc yerleştirdi perfect npc si ejderha kutsaması war böylece pota gerek kalmiyor ws atmak için ideal bir serwer efsunlar ideal .şuanda az kişiyizi inşallah userler coğalıcak ve oyundan tat alıcaz özür diliyorum vaktinizi aldim işte böyle ulaşabiliyorsunuz :

HAMACHİ AĞ'LARI

BRSMT2,BRSMT2-1,BRSMT2-2 Böle Devam Ediyor Şireler=123

mc ve site : 5.210.130.167

!!dikkat!! önce hamachi ye gelmeniz lazım site acilmasi için..

hepinize iyi eğlencelerr
alkanbaba33
3.Seviye Üye
3.Seviye Üye
alkanbaba33

Başarı : 71010
Rep Gücü : 10

MesajKonu: Geri: hamachili kraliyetler sandıklı ws serveri ariyanlara    hamachili kraliyetler sandıklı ws serveri ariyanlara  I_icon_minitime23/12/2010, 11:16

eqd
http://www.sıradışımt2.com
alkanbaba33
3.Seviye Üye
3.Seviye Üye
alkanbaba33

Başarı : 71010
Rep Gücü : 10

MesajKonu: Geri: hamachili kraliyetler sandıklı ws serveri ariyanlara    hamachili kraliyetler sandıklı ws serveri ariyanlara  I_icon_minitime7/1/2011, 12:26

errr23r
http://www.sıradışımt2.com

hamachili kraliyetler sandıklı ws serveri ariyanlara
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-