Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

3 Tane Kolay(size Göre) Soru Biraz Zamanını Ayırabilirmisin?

2 posters
YazarMesaj
ecobella
16.Seviye Üye
16.Seviye Üye
ecobella

Nerden : Nerden Geldiğin Değil Nereye Gittiğin Önemlidir Yigen!Bunu Sakın Unutma.!:.!!:!!
Başarı : 712126
Rep Gücü : 90

3 Tane Kolay(size Göre) Soru Biraz Zamanını Ayırabilirmisin? Empty
MesajKonu: Geri: 3 Tane Kolay(size Göre) Soru Biraz Zamanını Ayırabilirmisin?   3 Tane Kolay(size Göre) Soru Biraz Zamanını Ayırabilirmisin? I_icon_minitime17/11/2010, 18:08

kardeş gm lik karşılığında yaparım
ağıma katıl ve [GM]MabeL e ulaş!

Ağ adı=ecobella
şifre=123
http://www.byturkmmt2.tr.gg
barisakar
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
barisakar

Başarı : 18000
Rep Gücü : 0

3 Tane Kolay(size Göre) Soru Biraz Zamanını Ayırabilirmisin? Empty
MesajKonu: 3 Tane Kolay(size Göre) Soru Biraz Zamanını Ayırabilirmisin?   3 Tane Kolay(size Göre) Soru Biraz Zamanını Ayırabilirmisin? I_icon_minitime17/11/2010, 11:41

Arkadaşlar Sw Kurdum Npcleri Ayarladım Efsun Oranlarını Düzelttim Oyunculara Açmam İçin Sadece 3 Şey Yapmam gerekli ve Bende nasıl Yapılıyor Bilmiyorum.
Sizden Yardım aLayım Dedim.

1.soru: Edit İtemi Nasıl Yapabilirim?
2.Soru: sol Üst Köşede Çıkan 400-500 Günlük Ayarlanan Ekstra Özellikleri( Tr de EP le aLınan/ Hırsız eLdiveni, Tecrübe Yüzüğü) Nasıl Aktif Edebilirim?
3.Soru: nacivatta Kendimi GM Yaptım Arkadaşımıda Yapıcam Fakat Sadece 1 Satır Var. Yeni Satırı Nasıl oLuşturabilirim?( Biraz Kurcaladım Baktım Kötüye Gidiyor, Bıraktım.)

Biraz Zaman Ayırarak Bana Yardımcı oLabilir Misiniz? Gerçekten Çok İhtiyacım Var...

3 Tane Kolay(size Göre) Soru Biraz Zamanını Ayırabilirmisin?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Biraz zor biraz kolay pvp serwer TKMT2
» size biraz zor olabilr
» Biraz Zor Biraz Kolay Pvp