Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Olimpus Çar Alınır

YazarMesaj
wolwes
8.Seviye Üye
8.Seviye Üye
wolwes

Başarı : 436046
Rep Gücü : 0

Olimpus Çar Alınır Empty
MesajKonu: Olimpus Çar Alınır   Olimpus Çar Alınır I_icon_minitime22/11/2010, 22:08

Arkadaslar Olimpus'da +75 Level Özellikle Ninja Ve Savasçı olmak üzre (Savascı Ninja Sura Saman) çar alınır. İtemli ve ya itemsiz olması fark etmez ama çarın skill , statü dağıtımları yanlıs ise ve ya daha önce soyulmuşsa fiyatda oynamalar olucaktır. Özellikle Ninja ve savasçı olmak üzre bütün karakterler olabilir. Fakat 75 level skill ve statü puanları yanlıs verilmis ve ya daha önceden soyulmus bi çarı itemsiz bi şekilde 500 - 600 TL fiyat verecek olanlar hiç yorum brakmaya bilirler. Neyse uzatmaya gerek yok sanırsam bütün istediğim özellikleri paylastım. Uygun bi fiyata sağlam bir çar arıyorum ilgilenenler aşağıdaki elektronik imze bölümünden msnmi alarak ekleyebilirler. Herkeze İyi Formlar. İyi Günler.
http://www.pvpserverlar.org

Olimpus Çar Alınır
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-