Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Söleyeni Eger olumluysa TL yapcam hadiiiiii

+2
artist59
acele1234
6 posters
YazarMesaj
acele1234
4.Seviye Üye
4.Seviye Üye
acele1234

Başarı : 317999
Rep Gücü : -2

Söleyeni Eger olumluysa TL yapcam hadiiiiii Empty
MesajKonu: Söleyeni Eger olumluysa TL yapcam hadiiiiii   Söleyeni Eger olumluysa TL yapcam hadiiiiii I_icon_minitime14/12/2010, 14:28

Arkiler Bn pvp kurmayı düsünüyorum ama kafama takılan bir soru var bnim internetim sınırlı kursam faturaya yansıma sı olurmu confused confused confused confused confused
artist59
4.Seviye Üye
4.Seviye Üye
artist59

Başarı : 76000
Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: Söleyeni Eger olumluysa TL yapcam hadiiiiii   Söleyeni Eger olumluysa TL yapcam hadiiiiii I_icon_minitime14/12/2010, 15:09

BENİM BİLDİĞİM OLMUYOR KARDES
windows96
9.Seviye Üye
9.Seviye Üye
windows96

Başarı : 545022
Rep Gücü : 20

MesajKonu: Geri: Söleyeni Eger olumluysa TL yapcam hadiiiiii   Söleyeni Eger olumluysa TL yapcam hadiiiiii I_icon_minitime14/12/2010, 15:16

Kardeş olur benimde 4gblik yani interetim sınırlı 1 aylıgına pvp kurdum hamachi değildi tabi ama bedavaya Smile kota 7gb oldu :S bence kurma bir firmadan satın al en iyisi
boklu61
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
boklu61

Başarı : 28010
Rep Gücü : 10

MesajKonu: Geri: Söleyeni Eger olumluysa TL yapcam hadiiiiii   Söleyeni Eger olumluysa TL yapcam hadiiiiii I_icon_minitime14/12/2010, 15:16

nasıl olmuo 1080 tl geldi arkadaşa babası bilgisayarı sattı ödedi Very Happy
acele1234
4.Seviye Üye
4.Seviye Üye
acele1234

Başarı : 317999
Rep Gücü : -2

MesajKonu: Geri: Söleyeni Eger olumluysa TL yapcam hadiiiiii   Söleyeni Eger olumluysa TL yapcam hadiiiiii I_icon_minitime14/12/2010, 18:30

Very Happy saolun biz yine normal dolasak TL lik neyimize azgın azgın xD
galatasaray1259
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
galatasaray1259

Başarı : 10001

MesajKonu: Geri: Söleyeni Eger olumluysa TL yapcam hadiiiiii   Söleyeni Eger olumluysa TL yapcam hadiiiiii I_icon_minitime15/12/2010, 13:59

la olum server kurmak için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] a girin ve ordan ana bilgisayar alın o bilgisayar size kargo ile gelcek bilgisayarı açacaksın ama kendi bilgisayarından oyuna gircen o bilgisayar kapandında oyunda kapancak
açıldında ise oda açılır benim server var öle aha sitesi [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] tr.gg gelin
windows96
9.Seviye Üye
9.Seviye Üye
windows96

Başarı : 545022
Rep Gücü : 20

MesajKonu: Geri: Söleyeni Eger olumluysa TL yapcam hadiiiiii   Söleyeni Eger olumluysa TL yapcam hadiiiiii I_icon_minitime15/12/2010, 14:01

galatasaray1259 demiş ki:
la olum server kurmak için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] a girin ve ordan ana bilgisayar alın o bilgisayar size kargo ile gelcek bilgisayarı açacaksın ama kendi bilgisayarından oyuna gircen o bilgisayar kapandında oyunda kapancak
açıldında ise oda açılır benim server var öle aha sitesi [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] tr.gg gelin

Yalan söyleme Smile Bilgisayar şirkette kaılıyo sen kendi bilgisayarına puttyi yüklüyon ve servere on veriyorsun.
denianos
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
denianos

Başarı : 47000

MesajKonu: Geri: Söleyeni Eger olumluysa TL yapcam hadiiiiii   Söleyeni Eger olumluysa TL yapcam hadiiiiii I_icon_minitime15/12/2010, 16:55

Aynen kardeşim bilgisayar şirktte kalıo! Onlar ordan sunucuyu online yapıo sn burdan prog.larla servere yönetiyorsun!

Söleyeni Eger olumluysa TL yapcam hadiiiiii
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SV'YE ONLINE LAZIM LUTFEN GELIN ARKADASLAR OX YAPCAM ONLINE YOK 40 ONLINE VAR 60 OLSUN SOZ YAPCAM!
» cAbk eger user fazla olursa boss event