Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

ARKADASLAR YETER ARTIK BOK GIBI SV YAPMAKTAN BIKMADINIZ MI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(((((((((((((((((((

YazarMesaj
babatek55
7.Seviye Üye
7.Seviye Üye
babatek55

Başarı : 175010
Rep Gücü : 10

ARKADASLAR YETER ARTIK BOK GIBI SV YAPMAKTAN BIKMADINIZ MI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :((((((((((((((((((( Empty
MesajKonu: ARKADASLAR YETER ARTIK BOK GIBI SV YAPMAKTAN BIKMADINIZ MI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(((((((((((((((((((   ARKADASLAR YETER ARTIK BOK GIBI SV YAPMAKTAN BIKMADINIZ MI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :((((((((((((((((((( I_icon_minitime20/3/2011, 07:12

YA MRB ARKADAŞLAR NEDNE BÖLE ÇK İĞRENÇ PVPLER YAPIOSUNUZ YHA BENİ EKLEYİN MSNEM: crazyguitles_95@hotmail.com yardımıcolayım ya kaç aydan beri pvp bulamadım ya yeter artık gm ga tl lik tecrübemwar 32 yerde yaptım ben bunlar ne biçin sv kuruyor yahu...
arkadaşlar bakın beni dinleyin svme user gelmiyo diyenler yeni pvp açıcamda aklımda hiç bir şey yok dienler lütfen msnemi eklesinler yeter artık gına geldi! Sad(((( ühühüh ühühüh ühühüh ühühüh ühühüh ühühüh ühühüh ühühüh ühühüh ühühüh ühühüh ühühüh ühühüh

msnem:crazyguitles_95@hotmail.com

ARKADASLAR YETER ARTIK BOK GIBI SV YAPMAKTAN BIKMADINIZ MI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(((((((((((((((((((
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ARKADASLAR YETER ARTIK BOK GIBI SV YAPMAKTAN BIKMADINIZ MI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(((((((((((((((((((
» ARKADASLAR YETER ARTIK BOK GIBI SV YAPMAKTAN BIKMADINIZ MI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(((((((((((((((((((
» Admis Yeter Artik AdamLar YaLan Konu Aciyor + Rep istiyor Bak Artik Sunlara
» YETER ARTIK ! :@